15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://nihaltemur.com 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

Bir saniye, hikayemi Tweetleyeceğim!

0 Yorumlar

Bundan yıllar önce Instagram’da hikaye özelliği yokken ne kadar durgun bir sosyal medya hayatı yaşıyorduk öyle değil mi? Daha sonra Whatsapp, Facebook derken her mecraya yayılan Story (hikaye) çılgınlığı artık Twitter’da!

  Fleets isminin verildiği bu özellik bildiğimiz hikaye paylaşımlarından biraz farklı. Yanıtlama veya retweet özelliği bulunmadan herkese açık paylaşım yapılabilen Fleets’lerimize ancak birbirinizi takip ettiğiniz veya Direct Message istekleriniz açıksa tepki verilebiliyor. Yine 24 saat özelliği bulunmakla beraber, + simgesini tıklayarak Fleets eklemesi yapabiliyoruz. Android ve IOS’a birlikte gelmesi bekleniyor. Şu an henüz test aşamasında bulunan bu özellik, Brezilya, İtalya ve Hindistan’da kullanıma sunuldu.  Bu hikaye özelliğinin her sosyal mecrayı renklendirdiğini düşünürsek sizce Twitter’da da iyi bir etki yaratabilecek mi? Twitter’ın olduğu gibi kalmasını mı isterdiniz yoksa böyle bir değişikliğe gitmesini mi?

#OnceFikir #OnceGelecek #SpiritandEmpath #VisionSpot #Fikirlik #PoseidonTime #nihaltemur #twitter #news #technews #jackdorsey #fleets #story

Önceki Yazı
Dünyalı Turist!
Sonraki Yazı
Rollic Zyngaya satılması

0 Yorumlar

Cevap Yaz